مجموعه اسب فریزین ایران

Friesian Horse of Iran

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید:

    

فریزین سنتر چیست؟

 

فریزین سنتر خدماتی است که با مرکزیت مجموعه اسب فریزین ایران به مالکین، خریداران و تولید کنندگان ارائه میشود (فریزین سنتر فعالیتی است که از گسترش اسب های قاچاق، چیپ گذاری غیرقانونی و جعل مدارک برای اسب های فریزین جلوگیری خواهد کرد ضمن آنکه در بهبود شرایط اسب های فریزین در ایران تاثیر بسزایی خواهد داشت).

بدلیل مراجعه بسیار زیاد علاقمندان به مجموعه اسب فریزین ایران برای خرید اسب های فریزین، و بدلیل وسعت زیاد کشور ایران، تصمیم گرفتیم تا خدماتی با مرکزیت مجموعه اسب فریزین ایران به علاقمندان ارائه دهیم تا هزینه های سفر، تبلیغ و یا جابجایی اسب ها به حداقل ممکن برسد. بدین ترتیب تمام مالکین میتوانند در این مرکز اسب های خود را قرار داده و به فروش برسانند و یا از دیگر خدمات ما استفاده نمایند. همچنین خریداران بجای انجام سفرهای طولانی تنها با مراجعه به این مرکز میتوانند نیاز خود را برطرف نمایند. 

 

گروه تولید کنندگان و مالکین کره ها؛

بعضی مواقع مشاهده میشود که مالکین علاقمند به فروش کره های خود هستند اما تمایل به پرداخت هزینه های مدارک ندارند و یا اینکه شرایط مالی آنها اجازه این را نمیدهد تا برای اخذ مدارک اقدام کنند. بهمین خاطر، مالکینی که در این گروه قرار میگیرند میتوانند کره های خود را به محل مجموعه اسب فریزین ایران انتقال داده تا ما برای این کره ها مدارک شناساییشان را دریافت نماییم. سپس با توجه به قیمت کارشناسی، کره ها به خریداران عرضه میگردند. قیمت ها بر اساس شجره، سن، کیفیت و سطح توانایی هر کره ارزیابی میشود. مبلغ فروخته شده بعد از کسر هزینه مدارک، موارد پزشکی و پانسیون (بدون دریافت هیچگونه حق معامله) به فروشنده پرداخت خواهد شد.

 

گروه مالکین مادیان هایی که تمایل به فروش و کشش دارند؛

مالکینی که تمایل به فروش مادیان های خود دارند میتوانند مادیان های خود را به مرکز مجموعه اسب فریزین ایران انتقال دهند و سپس آنها را برای فروش به خریداران عرضه نمایند. همچنین مالکین میتوانند از سیلمی های موجود در این مجموعه مادیان های خود را آبستن نموده و سپس برای فروش قرار دهند. 

اگر مالکین تصمیم به آبستن نمودن مادیان های خود داشته باشند، ضریب همخونی مادیان با سیلمی مورد بررسی قرار میگیرد و سپس از اسپرم سیلمی با ضریب همخونی مناسب برای آبستن کردن مادیان ها استفاده خواهد شد. 

بدیهی است در این مورد نیز تنها خدمات کشش، پانسیون و پزشکی دریافت میشود و هزینه ای برای انجام معامله دریافت نخواهد شد. قیمت گذاری مادیان ها بر اساس نظر کارشناسی صورت خواهد گرفت.

 

گروه مالکین سیلمی ها؛

مالکین سیلمی ها میتوانند به عضویت فریزین سنتر در آیند. ضریب همخونی مادیان هایی که به این مجموعه مراجعه میکنند با سیلمی های فریزین سنتر ارزیابی خواهد شد و مناسبترین اسپرم و به نوبت برای آبستن کردن مادیان ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

یکی از قوانین فریزین سنتر برای گروه مالکین سیلمی ها این است که در صورت حضور در فریزین سنتر، سیلمی ها تنها میتوانند با مادیان های مراجعه کننده به فریزین سنتر کشش انجام دهند و در صورت عدم پیروی از این قانون از برنامه های فریزین سنتر خارج خواهند شد. در صورتیکه ضریب همخونی مادیان با سیلمی زیر 5% باشد به نوبت از سیلمی ها برای آبستن کردن مادیان ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت. بدین تربیت، کره هایی با استاندارد بین المللی تولید خواهند شد. (بدیهی است مالکین مادیان هایی که درخواست اسپرم دارند نیز در لیست فریزین سنتر برای ارسال اسپرم قرار خواهند گرفت).

تنها هزینه پانسیون و خدمات پزشکی از مالکین سیلمی ها دریافت میشود و هزینه کشش تماما به مالک سیلمی پرداخت خواهد شد.

 

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با این مجموعه تماس حاصل نمایند و یا با آیدی تلگرام زیر تماس بگیرند؛

friesiancenter@