مجموعه اسب فریزین ایران
Friesian Horse of Iran

     

خدمات اسپانسری برای مالکین سیلمی های فریزین

در وب سایت مجموعه اسب فریزین ایران بعنوان تنها وب سایت تخصصی و پیشرو در نژاد اسب های فریزین، صفحه ای بنام معرفی سیلمی های فریزین برای تولید در ایران وجود دارد. در این صفحه، مشخصات سیلمی های فریزین حال حاضر در ایران، از قبیل شجره، سابقه، اطلاعات مقام ها، عکس ها و هر آنچه مرتبط با سیلمی مورد نظر است، درج خواهد شد. 

مالکین سیلمی ها، با انتخاب این گزینه و بعنوان اسپانسر این مجموعه، میتوانند ضمن معرفی سیلمی فریزین خود، در تولید و آینده این نژاد نقش داشته باشند. همچنین، مالکین مادیان های موجود در ایران با سیلمی های فریزین آشنا شده و در روند افزایش مراجعه و درآمد مالکین سیلمی های فریزین نقش بسزایی خواهد داشت.

بنابر این، مجموعه اسب فریزین ایران به مالکین سیلمی های فریزین پیشنهاد میدهد تا از خدمات اسپانسری این مجموعه استفاده نمایند.

مالکین میتوانند از گزینه های ذیل استفاده نمایند:

 

ردیف محل تبلیغ مدت مبلغ (توکان)
1 صفحه معرفی سیلمی های فریزین 12 ماه 2.400.000
2 کادر اصلی در صفحه اول وب سایت 1 ماه 1.500.000
3 کادرجانبی تبلیغاتی در صفحه اول وب سایت  1 ماه 700.000
4 کادر تبلیغاتی در صفحات جانبی 1 ماه 500.000
5 درج در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام 1 بار 300.000

* مالکین میتوانند از خدمات مشاوره، فیلمبرداری و عکس برداری واحد تبلیغات و بازاریابی مجموعه اسب فریزین ایران با تعرفه های خاص خود استفاده نمایند. 

 

خدمات بازرگانی و اسپانسری برای ارگان ها، شرکت های تولیدی و واردکنندگان

مجموعه اسب فریزین ایران دارای یک مجموعه تولید و پانسیون اسب های فریزین با امکاناتی بی نظیر و با استانداردهای بین المللی در منظقه کردان کرج در استان البرز می باشد. همچنین، این مجموعه بعنوان نماینده انحصاری سازمان بین المللی اسب فریزین KFPS در ایران بوده و مجری مسابقات مرتبط با اسب های فریزین از قبیل ارزیابی و درساژ در کشور عزیزمان ایران میباشد. ارگان ها، شرکت های تولیدی و واردکنندگان میتوانند بعنوان اسپانسر مجموعه اسب فریزین ایران اقدام به حمایت و تبلیغ در محیط این مجموعه، محل و در روز های برگزاری مسابقات نمایند. با این انتخاب، اسم و نشان مجموعه های اسپانسر، با بازدید بالایی روبرو شده و تاثیر بسزایی در رشد اقتصادی این مجموعه ها خواهد داشت. 

واحد تبلیغات و بازاریابی مجموعه اسب فریزین ایران با تجربه بسیار بالا در این خصوص، میتواند به علاقمندان مشاوره دهد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر، درخواست خود را به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.