اهداف این سایت، معرفی اسب فریزین، معرفی مجموعه و انجمن اسب فریزین، معرفی و فروش اسب های این مجموعه، ارایه اطلاعات و اخبار فریزین و همچنین اخبار داخلی می باشد. 

در این وب سایت سه نوع ثبت نام وجود دارد، یک ثبت نام برای درج آگهی فروش اسب های فریزین که شامل تعرفه ماهانه است، دیگری عضویت در انجمن ملی اسب فریزین که دارای تعرفه بین المللی است و در آخر ثبت اطلاعات مالکین اسب فریزین داخل ایران در این سایت بصورت رایگان که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

 

راهنمای سایت مجموعه و انجمن اسب فریزین ایران:

با ورود به سایت و در قسمت بالایی صفحه اول گزینه ها و شماره هایی که در عکس زیر مشخص شده است به اختصار توضیح داده خواهدشد:

 

 

شماره 1:

این قسمت شامل 3 بخش اصلی است:

ثبت نام سایت: با ثبت نام در این قسمت و انتخاب کد کاربری، بعد از فعال شدن کد کاربری، میتوانید اقدام به درج آگهی در سایت نمایید.

ورود و ثبت آگهی: با کد کاربری که در مرحله قبل بدست آوردید، میتوانید وارد سایت شده و اقدام به درج آگهی فروش اسب خود نمایید. 

قسمت عضویت در انجمن: با ورود به این بخش، میتوانید اطلاعات مربوط به عضویت در انجمن ملی اسب فریزین را بدست آورید. برای عضویت در انجمن ملی اسب فریزین، ابتدا باید فرم مخصوص را در قسمت انجمن فریزین، فرم عضویت در انجمن پر نموده، سپس با تکمیل کردن فرم و پرداخت تعرفه سالانه، در انجمن ملی اسب فریزین عضو شوید. این قسمت متفاوت از ثبت نام برای درج آگهی می باشد.

 

شماره 2: 

با کلیک بر روی این قسمت، دو نوع گزینه به شما نمایش داده می شود: (اسب های فروشی) فریزین نریان، و فریزین مادیان. 

این دو گزینه، در مورد اسب های فروشی مجموعه و انجمن اسب فریزین ایران و آگهی های ثبت شده توسط کاربران و مالکین فریزین می باشد.

شماره 3:

در این قسمت دارای پنج گزینه می باشد: درباره انجمن, تعرفه عضویت در انجمن، فرم عضویت در انجمن، ثبت اطلاعات مالکین فریزین و مشخصات مالکین اسب فریزین.

درباره انجمن: توضیحاتی در خصوص انجمن ملی اسب فریزین هلند و همچنین در مورد مجموعه اسب فریزین ایران، بعنوان نماینده اصلی انجمن ملی اسب فریزین در ایران داده شده است.

تعرفه عضویت در انجمن: تعرفه ها و شرایط عضویت در انجمن و سازمان ملی اسب فریزین هلند توضیح داده شده است. افراد علاقمند به ثبت نام و عضویت در انجمن ملی اسب فریزین هلند میتوانند از این قسمت استفاده کنند.

فرم عضویت در انجمن: مالکین اسب فریزین برای عضویت در انجمن اسب فریزین، می باید این فرم را پر نموده تا در خصوص عضویت در انجمن ملی اسب فریزین یا KFPS از طرف مجموعه اسب فریزین ایران اقدام شود.

ثبت اطلاعات مالکین فریزین: مالکین اسب فریزین که در داخل ایران هستند میتوانند با تکمیل این فرم اطالاعات خودرا در اختیار عموم قراردهند ضمن آنکه مجموعه اسب فریزین ایران برای برنامه های آتی میتواند با این دوستان تماس حاصل نماید

مشخصات مالکین اسب فریزین: اطلاعات ثبت شده در قسمت قبل، در این قسمت نمایش داده می شود.

شماره 4:

در این قسمت توضیحاتی در خصوص اسب نژاد فریزین، سیلمی های مورد تایید انجمن ملی اسب فریزین، آزمون های برگزار شده توسط KFPS در سطح جهانی برای تعیین سطح اسب های فریزین و شرایط تولید مثل توضیح داده شده است.

شماره 5: 

این قسمت که مربوط به اخبار می باشد، شامل اخبار داخلی و اخبار مربوط به نژاد فریزین می باشد.

شماره 6: 

قسمت دانستنی: در این قسمت مطالبی مفید و مرتبط با اسب درج شده است.

شماره 7:

قسمت گالری عکس: تصاویری مرتبط با مجموعه اسب فریزین و محل پرورش و نگهداری این مجموعه در هلند قرار داده شده است.

 

قسمت پایینی سایت:

 

شماره 8:

در این قسمت، لینک هایی قرارداده شده که با کلیک بر روی آنها بطور مستقیم به صفحات شبکه های اجتماعی این مجموعه متصل شوید.

اینستاگرام، فیسبوک، توییتر و گوگل پلاس از اینه دسته هستند.

شماره 9:

در این قسمت به اختصار اطلاعات تماس با دفتر فروش تهران و هلند قرارداده شده است.

شماره 10: 

این قسمت شامل 3 بخش است: دعوت به همکاری، دانلود و تبلیغات در سایت

دعوت به همکاری: این قسمت توضیحاتی در خصوص همکاری با سرمایه گذاران علاقمند به حضور و تجارت در نژاد فریزین با مجموعه اسب فریزین ایران قرارداده شده است.

دانلود: در این قسمت میتوانید فایل های مرتبط با این مجموعه را دانلود نموده و براحتی از اطلاعات این سایت استفاده کنید

تبلیغات در سایت: در این قسمت توضیحاتی در خصوص شرایط تبلیغات کادری و درج آگهی مالکین اسب فریزین در این سایت قرارداده شده است.

 

شماره 11:  این قسمت شامل 3 بخش است: تماس با ما، درباره ما و شرایط فروش اسب فریزین توسط این مجموعه.

در قسمت تماس با ما میتوانید جزییات کامل در خصوص راه های ارتباطی با این مجموعه را بدست آورید.

در قسمت درباره ما، تاریخچه این مجموعه توضیح داده شده است.

در قسمت شرایط فروش، خریداران میتوانند از شرایط فروش این مجموعه و نحوه عقد قرارداد اطلاعات بدست آورند.

 

این صفحه در حال تکمیل شدن است.