چاپ
بازدید: 4670

   مجموعه اسب فریزین ایران با نام بین المللی FRIESIAN HORSE OF IRAN در سازمان بین المللی اسب فریزین KFPS


 مجموعه اسب فریزین ایران یک شرکت مادر است که در زمینه تولید و واردات اسب های فریزین به ایران فعالیت دارد. این مجموعه هم اکنون دارای دو شعبه تولید و پرورش اسب فریزین در هلند و ایران میباشد. یکی از شعبه های این مجموعه در ایران (با نام اسب شبرنگ فرزانگان در اداره ثبت شرکت ها که در مجتمع اسب طلوع کردان مستقر است) در کنار تولید این نژاد، نماینده رسمی، انحصاری و قانونی سازمان بین المللی اسب فریزین هلند KFPS در ایران برای صدور مدارک و برگزاری مسابقات اسب های فریزین می باشد. شعبه دیگر این مجموعه، در هلند بنام هستگاردن  است که یکی از سیلمی های سه رقمی فریزین بنام Jorn 430 در این مجموعه حاضر میباشد.

این مجموعه با فدراسیون سوارکاری ج.ا.ایران و کمیته اسب های فریزین که با مجوز رسمی فدراسیون سوارکاری ج.ا.ایران فعالیت میکند، در راستای برنامه ریزی مسابقات، صدور مدارک اسب های فریزین، پیگیری امور راهبری، راهبردی و ایحاد ارتباطات بین الملل در خصوص پیشبرد مسائل اسب های فریزین در ایران همکاری تنگاتنگی دارند. 

نیروهای توانا، با دانش، با امکانات مناسب و با استانداردهای روز جهانی در این مجموعه در زمینه تولید اسب های فریزین فعالیت میکنند. اسب های فریزین نقش بسزایی در زندگی روزمره ما دارند و زندگی این مجموعه با این نژاد آمیخته شده است. در ابتدا اسب های فریزین نوعی تفریح برای این مجموعه بحساب می آمدند، اما با گسترش این صنعت و افزایش علاقمندان به این نژاد، اکنون، این فعالیت را شغل رسمی ما نموده است. این مجموعه توانسته از سال 1393 هجری خورشیدی، مجوز نمایندگی رسمی سازمان اسب فریزین هلند KFPS را بعنوان تنها نماینده این مجموعه در ایران و همچنین کشورهای حوزه خلیج فارس بدست آورده و رابط مستقیم بین ایران و هلند می باشد. در قسمت تیم اجرایی، میتوانید اسامی افراد فعال و مسئول در کمیته اسب های فریزین و مجموعه اسب فریزین ایران را مشاهده نمائید.

هدف ما، نمایش کیفیت و شخصیت برتر اسب های نژاد فریزین و همچنین ارتقای دانش افراد فعال در این زمینه مطابق با علم روز دنیا در سرتاسر ایران می باشد.

 

همانطور که در تصویر زیر مشاهده مینمایید، با مراجعه به وبسایت KFPS میتوانید نام مجموعه اسب فریزین ایران را بعنوان نماینده رسمی سازمان اسب فریزین در ایران مشاهده نمایید.