مجموعه اسب فریزین ایران

Friesian Horse of Iran

     

   مجموعه اسب فریزین ایران با نام بین المللی FRIESIAN HORSE OF IRAN در سازمان بین المللی اسب فریزین KFPS


  مجموعه اسب فریزین ایران (بنام اسب شبرنگ فرزانگان در اداره ثبت شرکت ها) نماینده رسمی و قانونی سازمان بین المللی اسب فریزین هلند KFPS در ایران می باشد.

کمیته اسب فریزین ج.ا.ایران که با مجوز رسمی فدراسیون سوارکاری ج.ا.ایران فعالیت میکند، مسئول هماهنگی و برنامه ریزی های لازم از طرف فدراسیون سوارکاری ج.ا.ایران برای امور نژاد فریزین در ایران می باشد.

 کمیته اسب فریزین ج.ا.ایران و مجموعه اسب فریزین ایران با همکاری نزدیک با یکدگیر مسئول امور راهبری، راهبردی و ایحاد ارتباطات بین الملل در خصوص پیشبرد مسائل اسب های فریزین در ایران میباشند. 

مسئولیت های این دو گروه در راستای تولید، ثبت، گسترش، و برگزاری مسابقات ارزیابی اسب نژاد فریزین در ایران می باشد. نیروهای توانا، با دانش، با امکانات مناسب و با استانداردهای روز جهانی در ایران در این مجموعه در زمینه تولید اسب های فریزین فعالیت میکنند. همچنین، این مجموعه، با تولید کنندگان و پرورش دهندگان اسب فریزین در سرتاسر دنیا و بخصوص پرورش دهندگان کشور هلند، همکاری بسیار نزدیکی دارد. اسب های فریزین نقش بسزایی در زندگی روزمره ما دارند و زندگی این مجموعه با اسب فریزین آمیخته شده است. در ابتدا اسب های فریزین نوعی تفریح برای این مجموعه بحساب می آمد، اما با گسترش این صنعت و افزایش علاقمندان به این نژاد، اکنون، این فعالیت، شغل رسمی ما می باشد. این مجموعه توانسته از سال 1393 هجری خورشیدی، مجوز نمایندگی رسمی سازمان اسب فریزین هلند KFPS را بعنوان تنها نماینده این مجموعه در ایران و همچنین کشورهای حوزه خلیج فارس بدست آورده و رابط مستقیم بین ایران و هلند می باشد. در قسمت تیم اجرایی، میتوانید اسامی افراد فعال و مسئول در کمیته اسب فریزین و مجموعه اسب فریزین ایران را مشاهده نمائید.

هدف ما، نمایش کیفیت و شخصیت برتر اسب های نژاد فریزین و همچنین ارتقای دانش افراد فعال در این زمینه مطابق با علم روز دنیا در سرتاسر ایران می باشد.

 

همانطور که در تصویر زیر مشاهده مینمایید، با مراجعه به وبسایت KFPS میتوانید نام مجموعه اسب فریزین ایران را بعنوان نماینده رسمی سازمان اسب فریزین در ایران مشاهده نمایید.